Kadıköy Westinghouse Servisi

Kadıköy Westinghouse Servisi

Kadıköy Westinghouse Servisi Westinghouse dünya çapında kendini ispatlamış bir marka olarak her geçen gün yeniliklerle karşınıza çıkmayı hedeflerken siz kullanıcılarına alanında uzman çalışan mühendisleri ile sizlere her daim en özel üretimleri sunmaktadır.

Kadıköy Westinghouse Buzdolabı Servisi

Bir buzdolabında aranan en büyük özellik rahat kullanım ve geniş iç tasarımı ile ferah kullanım sağlayan buzdolabı ile herhangi bir teknik arıza yaşamanız durumunda teknik Servis ekibimizden hizmet alabilirsiniz. Buzdolabınız ile ilgili soğutmuyor, su akıtıyor, aşırı soğutuyor, karlanma yapıyor, motordan ses geliyor, gibi buna benzer arızalar ile karşılaşabilirsiniz. Ekiplerimiz arıza tespiti yaptıktan sonra yapılacak işlem ile ilgili size bilgi verildikten sonra onayınızı alıp onarım yapılacaktır.

Kadıköy Westinghouse Bulaşık Makinesi Servisi

Westinghouse bulaşık makineleri mutfakların vazgeçilmezi kullanıcıları için alışkanlıktan öte memnuniyettir. Bulaşık makineniz bazen beklenmedik arıza gösterebiliyor. Tahliye yapmıyor, su alıyor ama çalışmıyor, ana kart arızası gibi buna benzer arızalar ile karşılaşmanız mümkün olabiliyor. Hiç endişe yapmadan size en yakın teknik Servis merkezimizden hizmet alabilirsiniz. İşinin uzmanı olan ekip çalışanlarımız sizlere güvenilir titiz çalışma kurallarını uyumlu hizmet vermeyi ilke edinmiş firmamız size bir telefon kadar yakın.

Kadıköy Westinghouse Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz diğer cihazlara rağmen daha hassas kullanım isteyen cihazlardır. Kullanım sırasında aşırı doldurulması cihazda kullanım sırasında zorlanma olacağından bazen basit bazen de çok ciddi sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Kadıköy Westinghouse Ankastre Servis

Westinghouse Ocak, Fırın, Davlumbaz takım olarak kullanıcılarına mutfaklarda keyifli kullanımlar sağlamaktadır. Cihazınız ile kullanım sırasında arıza yapması durumunda size en yakın teknik ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Arıza kaydı oluşturmanız durumunda kaliteli güvenli hizmet vermeyi hedefleyen ekibimiz yaşamış olduğunuz arıza tespitini yaptıktan sonra sizleri bilgilendirip onayınız ile cihazınız onarımı yapılacaktır.

Kadıköy Westinghouse Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır