Kadıköy Profilo Sevisi

Kadıköy Profilo Sevisi

Kadıköy Profilo Sevisi Her geçen gün yenilenen binalar ve tasarlanan mutfaklarda beyaz eşya ve ankastre kullanımlar da dolaplarla bütünleşmiş cihazlar harika bir görüntü ve şıklık katmaktadır. Alanında uzman mühendislerimiz tarafından tasarlanıp her kullanım alanına uyumlu Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Ankastre Ocak, Davlumbaz, Fırın işte bu cihazlar mutfakların demirbaşı olmazsa olmazı özenle seçmiş olduğunuz tasarım harikası ürünlerde zevkinize göre seçim yapabilmeniz adına fazlasıyla renk model ve kullanım rahatlığı olan cihazlar bulmanız mümkündür. Kullanıcı görüş ve düşüncelerini önemsiyor ve üretimlerimizde isteklerinize de yer veriyoruz.

Kadıköy Profilo Buzdolabı Servisi

Mesela buzluk karlanma yapıyor, alta su akıtıyor, sebze bölüm aşırı soğutuyor, sebzeler buzlanma yapıyor, çalışırken ses yapıyor, dolap arkasında bloklaşma yapıyor gibi birçok farklı arızalardan biri ile karşılaşma durumunuz da yapmanız gereken size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyarete gelinecektir. Alanında uzman çalışan ekiplerimiz arıza tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması dahilinde en kısa sürede onarım yapılacaktır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Kadıköy Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Cihazınızda teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşabilecek arızalar su almıyor, su alıyor yıkamaya geçmiyor, tahliye yapmıyor, alttan su akıtıyor, ana kart arızaları, gibi  arızalar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda bize bırakmış olduğunuz kayıttan ekiplerimiz size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Arıza tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak en kısa sürede onarım yapılarak yapılan işlen ve parça değişimler de bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Kadıköy Profilo Sevisi Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleriniz de oluşabilecek arızalarda sıkma yapmıyor, çalışırken çok ses yapıyor, su almıyor, su alıyor yıkama yapmıyor, sıkma yaparken makine yürüyor, gibi bir çok farklı arızalar ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Alanında uzman çalışan ekiplerimiz tarafından yapılan onarımlar  parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Kadıköy Profilo Sevisi

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.