Çekmeköy Windsor Servisi

Çekmeköy Windsor Servisi

Çekmeköy Windsor Servisi Beyaz eşya ve ankastre ürünlerde Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre Ocak Fırın Davlumbaz kullanıcılarımızın ev ve iş ofislerinde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Üretimlerimize alanında uzman mühendislerimiz ile devam ederken kullanıcı görüş ve düşünceleriniz de göz ardı etmeden yapmış olduğumuz çalışma anketlerimiz den değerlendirerek kullanıcılarımıza hep daha iyisini hedefliyoruz ve başarımızı sunuyoruz.

Çekmeköy Windsor Ocak Servisi

Mutfaklarımızda en çok önem verdiğimiz elektronik ürünlerden olan ocaklar her geçen gün yeni tasarımları ile karşılaşabiliyoruz. Ama kullanım alışkanlığı olanlar cihazları arıza yapması durumunda bile yenisini düşünmeden arızayı gidermek için destek alıp onarım sonrası aynı cihazlarını keyif ile kullanmaya devam etmektedirler.

sizde cihazınızda herhangi bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıttan size ulaşım sağlayarak en kısa süreli arıza tespiti yapılarak size arıza bilgisi verilerek onarım için onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Çekmeköy Windsor Davlumbaz Servisi

Mutfaklarda her ocak kullanımında mutlaka davlumbaz da kullanmadığınızda olacakları tahmin edebiliyorsunuzdur. Bu sebepten ötürü cihazlarınızın gerekli zamanlı bakım ve kontrollerinin yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir.

Cihazınızda herhangi bir arıza yaşamanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede arıza tespiti yaparak size verilen arıza bilgisi dahilinde onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre terinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazınızın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Çekmeköy Windsor Fırın Servisi

Mutfaklarda fırın kullanımlarda özelliklerde çalışan kesim için zaman kazandıran pratik yemek yapımında keyifli anlar geçirmenizi sağlar. Fırınları zamanlı bakım ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihazınızda bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza ya da bakım kaydı oluşturmanız yeterlidir.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yaparak size verilen bilgi dahilinde onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna gör yerinde ya da atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarım ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Çekmeköy Windsor Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır