Çekmeköy Westinghouse Servisi

Çekmeköy Westinghouse Servisi

Çekmeköy Westinghouse Servisi Firmamız beyaz eşya ve ankastre üretimlerinde her zaman tüketici dostu olmanın gururunu yaşayarak alanında uzman mühendislerimiz ile yeni tasarlanmış mutfaklara özel tasarımlar her kullanım alanına uyumlu modeller ve seçeneklerle hizmetinize sunulmaktadır.

Çekmeköy Westinghouse Ocak Teknik Servisi

Oluşan arıza her ne olursa olsun ekiplerimiz arıza tespiti yaparak gerekli bilgiyi size verilecektir. Ocaklarda oluşabilen arızalar gaz kaçağı çakmaklar çalışmıyor emniyet gurubu arızalı manyatö gurubu arızaları gibi birçok farklı arızalar ile karşılaşmanız mümkün olabilir. Ekiplerimiz size ulaşım sağlayarak tespit sonrası size verilen bilgi dahilinde onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Çekmeköy Westinghouse Davlumbaz Teknik Servisi

Davlumbazlar mutfakta ocakları kullanım sırasında oluşan ağır yemek kokuları yağlı buharlaşmalar sırasında kullanmış olduğunuz davlumbazlar da teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak araza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.
Arıza tespiti yapan arkadaşlarımız size arıza bilgisi verilerek cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Çekmeköy Westinghouse Fırın Teknik Servis

Kullanmış olduğunuz fırınlar da teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.
Arıza tespiti yapan ekiplerimiz size arıza bilgisi verilerek cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak en kısa sürede alanında uzman çalışanlarımız tarafından onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihaz çalışır durumda teslim edilmektedir.

Çekmeköy Westinghouse Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.