Çekmeköy Sharp Servisi

Çekmeköy Sharp Servisi

Çekmeköy Sharp Servisi Ankastre ürünler arasında her zaman farkımızı kullanıcılarımızın tercihleri ortaya koyuyor. Bu gözlemlerini göz ardı etmeyen aldığı güven doğrultusunda kullanıcıları için her zaman en özel olanı tasarlamaya devam ediyor. Kullanıcılarına mutfaklarında kullandıkları Ocak Fırın Davlumbaz olarak özel tasarımları kullanıcılarına sunmanın gururunu taşıyor.

Çekmeköy Sharp Ankastre Ocak Servisi

Mutfaklarımızda her daim en iyi olanı kullanmak isteriz. Ocağınızın gerekli zamanlı bakım ve temizliği düzenli yapılması durumunda uzun yıllar sorumsuz kullanılmaktadır. Cihazınız ile bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı bırakmanız durumunda ekiplerimiz çağrınıza en hızlı yanıt vererek arıza tespiti için sizi ziyaret ederek arıza tespiti yaparak bilginiz dahilin de onayınız alınarak onarım yapılacaktır. Bazı arızalar yerinde onarım yapılırken kimi arıza durumlarında cihaz atölyemize alınması gerekebiliyor. Atölyemize alınan cihazınız en hızlı şekilde onarım yapılarak parça değişimlerinde bir yıl garanti formu ile çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Çekmeköy Sharp Ankastre Davlumbaz Servisi

Ocak kullanımlarında aynı esnada davlumbaz da kullanmadığınız durumda aşırı yemek kokusu ve yağlı buharlaşma meydana gelmektedir. Davlumbaz ile bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Ekiplerimiz en hızlı sürede arıza tespiti oluşturmak için sizi ziyaret ederek oluşan arızayı size bildirip onayınız alınarak onarımlar çoğunlukta yerinde yapılırken bazı arıza durumlarına göre atölyemize alınması gerekebiliyor. Onayınız ile alınan cihazınız en hızlı şekilde onarım yapılarak parça değişimlerde bir yıl garanti formu ile birlikte çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Çekmeköy Sharp Ankastre Fırın Servisi

Kullanmış olduğunuz üçlü set takım üyelerinde biriside çok sıklıkta kullandığımız ankastre fırındır. Büyük keyif ile kullandığınız fırınınız gerekli zamanlı bakım ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet verecektir. Bazen de hiç beklenmedik durumlarda olası arıza yapması durumlarda endişelenmeden size en yakın merkezimizden arıza kaydı açtırmanız yeterli olacaktır. En kısa sürede ekiplerimiz arıza tespiti yaparak sizi bilgilendirerek onayınız alınarak kısa sürede onarım yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Çekmeköy Sharp Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır