Çekmeköy Profilo Servisi

Çekmeköy Profilo Servisi

Çekmeköy Profilo Servisi  Kullanıcıları tarafından kullandıkları cihazı bilinçli olarak satın almalarıdır. Beyaz eşyada ve ankastre ürünlerde kendini ispatlayan Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre ürünler Ocak Fırın Davlumbaz kullanıcıları yeniliklerle sunulmaya devam ediyor.

Çekmeköy Profilo  Buzdolabı  Servisi

Kullanmış olduğunuz buz dolaplarınızı her zaman en iyisi olsun istersiniz. Kullanmış olduğunuz buzdolabınız alttan soğutmalı üstten soğutmalı geniş hazneli buzdolabınız ile her hangi bir teknik arıza yaşamanız durumunda en yakın olan merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Kısa sürede belirtmiş olduğunuz adreste sizi ziyaret ederek arıza tespiti yaparak size bilgi verilecektir.

Bilginiz dahilinde onayınız alınarak cihazınız arıza durumuna göre yerinde ya da atölyemize alınarak hızlı bir şekilde onarım yapılarak yapılan onarımlarda parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamın da olan servis formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Çekmeköy Profilo Bulaşık Makinesi  Servisi

Bulaşık makineleriniz kullanımı her ne kadar kolay olsa da bir o kadar da hassas cihazlardır. Gerekli bakım ve temizliği zamanlı yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz çalışmaktadır. Kullanmış olduğunuz cihazınızda bir arıza yaşamanız durumunda yaşadığınız arıza su alıyor yıkama yapmıyor, tahliye yapmıyor, çalışıyor yıkamaya geçmiyor, ana kart arıza türleri gibi farklı arızalar ile karşılaşabiliyoruz.

Yapılan tespit sonrası size bilgi verilerek onayınız alınması dahilinde ekiplerimiz onarımı yaparak yapılan onarımlarda parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamında olan onarım servis formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilecektir.

Çekmeköy Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Ne kadar kullanımı kolay görünse de hassasiyeti olan cihazlarınız deterjan kullanımı ve çamaşır atarken yıkama kapasitesinin üstünde doldurmanız durumunda kazan yıkama motorunda deterjan bobinlerin de ve ana kart gibi bir çok farklı arızalar oluşabiliyor.

Gelip arıza tespiti yaparak size verilen bilgi dahilinde onayınız alınarak arıza durumuna göre yerin de veya atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarım sonrası parça değişimler de bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilecektir.

Çekmeköy Profilo Servis

Kısacası Tüm  cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır