Çekmeköy Goldstar Servisi

Çekmeköy Goldstar Servisi

Çekmeköy Goldstar Servisi Beyaz eşya ve ankastre üretimlerimizde her zaman kullanıcı dostu olmaya kalitemizden ödün vermeden tercih edilen olmak adına alanında uzman mühendislerimiz tarafından kullanıcı görüş ve düşüncelerini önemseyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Çekmeköy Goldstar Ocak Servisi

Günümüzde yenilenen mutfaklarda en şık olarak yerini alan ocaklarda gerekli kullanım şemalarına ve zamanlı bakım kontrol ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Kullanmış olduğunuz ankastre ocaklar da cam yada çelik ocağınızda teknik bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak en kısa sürede arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Yapılan arıza tespit sonrası cihazdaki arıza bilgisi örneğin gaz kaçırıyor, gaz kesiyor, çakmaklar ateşleme yapmıyor, düğmeler dönmüyor, iç takım arızalarında sizinde onayınız alınarak arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Çekmeköy Goldstar Davlumbaz Servisi

Mutfaklar da ocak kullanım sırasında oluşabilecek ağır yağlı buharlaşmalar dan korunmak için kullanmış olduğunuz davlumbazlar da gerekli zamanlı bakım ve kontrolleri yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihazlarınızda bir arıza oluşması durumunda mesela çekim gücü az tuş paneli içine kaçmış çalışırken çok ses yapıyor gibi birçok arızalar oluşabilmektedir.

Bu gibi durumlarda yapmanız gereken size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Çekmeköy Goldstar Fırın Servisi

Mutfaklar da keyifli zaman geçirdiğiniz güzel pratik yemekler hamur işleri yaptığınız zamanlarda arıza yapan ankastre fırınlar  için yapmanız gereken size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Alt pişirmiyor, üst pişirmiyor, fan çalışmıyor, çalışırken ses yapıyor, kapak tam kapanmıyor, gibirarklı arızalar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi arızalar ile karşılaşmanızda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapılacaktır. Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması ile cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Çekmeköy Goldstar Servis

Kısacası Goldstar cihazlarında istanbul Anadolu Yakasında yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.