Çekmeköy General Electric servisi

Çekmeköy General Electric servisi

Çekmeköy General Electric servisi beyaz eşya ve ankastre ürünlerinde Ocak Davlumbaz Fırın Buzdolabı Bulaşık Makineleri Çamaşır Makinesi yenilenen mutfakların ilgi odağı olan görsel tasarımları ile keyifli kullanımlar sunmaktadır. Alanında uzman mühendislerimiz tarafından tasarlanan ürünlerimiz her daim yeniliklerle kullanıcılarına sunulmaktadır.

Çekmeköy General Electric Ocak Teknik Servisi

Kullanmış olduğunuz cihazlarınız da gerekli zamanlı bakım kontrol ve kullanım sonrası temizliği yapılması durumunda cihaz uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Tespit sonrası size verilen arıza bilgisi sonrasında onayınız alınarak en kısa sürede cihazdaki arıza durumuna göre yerinde onarım yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan onarım formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilecektir.

Çekmeköy General Electric Davlumbaz Teknik Servisi

Mutfaklarda ocağınızı kullanırken davlumbazı kullanmadığınız durumlarda neler olabileceğini tahmin edersiniz ki ağır yemek kokuları ve ağır yağlı buharlaşmalar oluşarak dolaplarınızda dolap içlerine kadar sindiği durumda kötü görüntüler oluşabiliyor. Cihazınızda herhangi bir arıza olması durumunda kullanamadığınız da bunları yaşamanız mümkün olabiliyor. Bütün bunlar ile karşılaşmamak için size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede tespit yapmak için ziyaretinize gelinecektir.

Çekmeköy General Electric Fırın Servis

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.
Ekiplerimizin arıza tespit sonrası onayınız alınarak en kısa sürede onarım için cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan onarım formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilecektir.

Çekmeköy General Electric servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.