Çekmeköy Franke Servisi

Çekmeköy Franke Servisi

Çekmeköy Franke Servisi Mutfaklarda kullanıcıların aradığı kalite ve güveni sınırsız olarak birçok markanın ürettiği ankastre takımlar arasında ferre ilk gün ki gibi yerini koruyarak güvenli ve kaliteli üretimine her daim yeniliklere açık olarak çalışmalarına alanında uzman mühendisleri ile yeni tasarım ve modelleri ile imzasını atmaktadır. Kullanıcılarının görüş ve düşüncelerini önemseyerek yaptığı araştırmalar sonucunda kullanıcılarının ne istediğini anlayarak çalışmalarına devam ediyor.

Çekmeköy Franke Ocak Servisi

Kullanmış olduğunuz fere ankastre ürünlerinizde her mutfak kullanın alanlarına göre tasarlanmış olan ebat ve görsellikteki ocaklarınızda zamanlı bakım ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Kullanmış olduğunuz cihazlarınız ile ilgili bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Arıza kaydı oluşturmanız durumunda size en yakın ekiplerimizi yönlendirerek arıza tespiti yapılarak cihazınız yerinde ya da atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Cihazdaki oluşabilen arızalar gaz kaçağı, emniyet gurubu, ateşleme buji si, gibi farklı arızalar oluşabilmektedir. Ekiplerimiz en güvenli şekilde onarımı ve kontrolleri yaparak cihazınızı parça değişimlerde bir yıl garanti formu ile çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Çekmeköy Franke Davlumbaz Servisi

mutfaklarda olmazsa olmazı oluşan kötü ve ağır yemek kokusundan yağlı buharlaşmalar dan bizi uzaklaştırma ya yardımcı olan cihazınız kullanım olarak çok rahat ama bir o kadar da hassas cihazdır. Gerekli bakım ve temizliği zamanlı yapılmadığı durumda ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi bir durumda karşılaştığınızda ya da bakım ve temizliğini yaptırmak istediğinizde size en yakın merkezimizden arıza ya da bakım kaydı oluşturmanız durumda ekiplerimiz gerekeni yapmak için sizi ziyaret edeceklerdir. Bazı arızalar yerinde onarım yapılabilirken bazı durumlarda cihazınız atölyemize alınması gerekebiliyor. Onayınız alınarak alınan cihazınız onarım ve gerekli ilaçlı bakım yapılmasının ardından parça değişimlerde bir yıl garanti formu ile birlikte çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Çekmeköy Franke Fırın Servisi

Her evde yok denilmeyecek kadar sık kullanımda olan fırınlar uzun yıllar sorunsuz hizmet vermesine rağmen bazen istemsiz arızalar olabilmektedir. Bu durumda yapmanız gereken size en yakın merkezimizi arayarak bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Bazen telefondan destek alarak sorunun çözülebileceği kullanım hatası bazen de ekiplerimizden destek almanızı gerektirecek arızalar ile karşılaşabilirsiniz.

Fırınınız ile yaşadığınız sorun ne olursa olsun ekiplerimiz her konuda size yardımcı olacaklardır. Bırakmış olduğunuz arıza kayıt doğrultusunda size ulaşan ekiplerimiz arıza tespiti yaparak bizi bilgilendirip arıza durumuna göre yerinde ya da atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Onarım yapılmasının ardından cihazınız parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamında servis formu ile çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Çekmeköy Franke Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not :Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır