Çekmeköy Esty Servisi

Çekmeköy Esty Servisi

Çekmeköy Esty Servisi Ankastre ürünler arasında ileri gelen kendini hedeflediği yoldan ayırmayan alanında uzman başarılı mühendisleri ile çalışmalarına yaparak her yeni işe imzasını atan esty siz kullanıcılarına her daim en iyisini ve kalitenin güvenin adresi olmakla beraber yeni model ve tasarımları ile hizmette sınır tanımıyor.

Çekmeköy Esty Ankastre Ocak Servisi

Mutfaklardaki demir başınız olmazsa olmazınız ocaklar zamanlı temizlik ve bakımları yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz çalışmaktadır. Ola ki kullanmış olduğunuz ocağınız ile ilgili bir arıza yaşamanız durumunda kendiniz bir müdahalede bulunmadan size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Ekiplerimiz en hızlı sürede arıza tespiti oluşturmak için sizleri ziyaret edeceklerdir. Arızalar çakmaklar çalışmıyor, gaz kesiyor, emniyet gurubu arızaları gibi birçok farklı arıza ile karşılaşabiliyoruz. Ekiplerimiz bazı arızalar yerinde onarım yapılırken bazı arıza durumlarında cihaz atölyemize alınması gerekebiliyor onayınız ile alınan cihazınız gerekli onarımlar yapılmasının ardından çalışır testleri yapılarak çalışır servis formu ile size teslim edilmektedir.

Çekmeköy Esty Ankastre Davlumbaz Servisi

Mutfaklarda sıkça kullandığımız davlumbazlar gerekli zamanlarda bakım ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Bazı istem dışı arızalar oluşması durumunda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Arıza kaydı bırakmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede arıza tespiti yapmak için sizi ziyaret edeceklerdir. Tespit sonrası kini arızalar yerinde onarım yapılırken bazı durumlarda cihaz atölyemize alınması gerekebiliyor. Onayınız ile cihazınız alınması durumunda atölyemizde en hızlı ve güvenli şekilde onarım yapıldıktan sonra gerekli testlerin yapılmasının ardından çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Çekmeköy Esty Ankastre Fırın Servisi

Mutfaklarımızda en çok kullandığımız cihazlardan biride fırınlarımız dır. Bazen en ihtiyacımız olduğu durumlarda beklenmedik arızalar oluşabiliyor. Bu durumda hiç endişelenmeden size en yakın merkezimizi arayıp arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en hızlı şekilde size ulaşıp yaşadığınız arızadan sizi kurtarır ve çalışır durumda size teslim eder.

Çekmeköy Esty Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.