Çekmeköy Bosch Servisi

Çekmeköy Bosch Servisi

Çekmeköy Bosch Buzdolabı Servisi Söz konusu buzdolabı olunca evimizin en değerli üyesi değimlidir. Dikkatli kullanılmadığında kötü kokular ve sonuçlar doğabilir. Kötü kokulara sebep olabilecek yiyecek ve içecek akıntılar çürümüş sebze ve meyve kokuları difiriz kısmına iyi paketlenmeden koyulan et sularının içine akması durumun da temizlense dahi yok olmayacak kötü kalıcı kokulara sebep olabiliyor.

Bu gibi durumlara mahal vermemek için zamanında temizlik ve bakımının yapılması çok önemlidir. Bu gibi yada farklı bir arızayla karşı karşıya kaldığınız durumlarda biz teknik servisi olarak yanınızdayız. Güvenilir ve işinin ehli ustalarımızla hizmetinizdeyiz…

Çekmeköy Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinemiz günümüzde evimizin olmazsa olmazı günlük hayatımızı kolaylaştıran bize zamanın anlamını yaşatan en önemli üyesidir evimizin. Onun bize sağladığı kolaylıklar sayesinde kendimize ve ve ailemize daha fazla zaman ayırabiliyoruz.

Makinenizin gerekli aralıklarla bakımını zamanında yaptırırsak olduğundan daha uzun ömürlü kullanabiliriz. Arıza yapması durumunda biz Bosch servisi olarak siz değerli müşterilerimize en hızlı güvenilir ve yapılan işlem garantisi ile bir telefon kadar yakınınızdayız.

Çekmeköy Bosch Çamaşır Makinası Servisi

Narin ve hassas çamaşırlarınızı en temiz şekilde ve yıpranmadan temizler. Bunun yanı sıra makinenizi kullanma şeklide ömrünü uzatır. Deterjanı fazla kullanmak çamaşırlarınızı daha iyi yıkamaz aksine hem çamaşırlarınızın dokusu ve renklerinin solmasını sağlar hende makinenizi zarar verir.
Günlük ev işlerini tamamen ortadan kaldıramayız ama işinizi kolaylaştırabiliriz. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Çekmeköy Bosch Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.