Beykoz Windsor Servisi

Beykoz Windsor Servisi

Beykoz Windsor Servisi Beyaz eşya ve ankastre ürünlerin geçmişten buyana üretimlerinde hep daha ileriye daha iyisini planlayarak kullanıcı görüş ve düşüncelerini alarak üretimlerine devam etmektedir. Beyaz eşyada Buzdolabı Bulaşık makinesi Çamaşır makinesi Ankastre ürünlerde Ocak Fırın Davlumbaz artık ev iş yeri mutfaklarında her daim kullanımda olan bu cihazlar markadan önce müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Beykoz Windsor Buzdolabı Servisi

Evde ofiste her yerde kullanılan alanına göre farklı model ve boyutlarda ki tercihiniz olan dolabınızın gerekli ve zamanlı bakım ve onarımları yapılması durumunda uzun yıllar hizmet vermektedir. Alttan soğutmalı üstten soğutmalı geniş iç hacimli modeli ne olur ise olsun eski veya yeni olması da fark etmez sizin herhangi bir arıza durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı bırakmanız yeterlidir.

Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıttan en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapmak için ziyaret edeceklerdir. Tespit sonrası size verilen arıza bilgisi sonrasında onayınız alınarak en kısa sürede onarım yapılarak parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan onarım formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilecektir.

Beykoz Windsor Bulaşık Makinesi Servisi

Kullanmış olduğunuz bulaşık makineleri günümüzde artık her geçen gün yenileniyor. Teknik servis ekibi olarak alanında uzman ekiplerimizde bu cihazlarda karşılaşabileceğiniz arızalar üzerinde sürekli kendini geliştirerek sorunsuz hizmet sunmaya devam ediyor. Oluşabilecek arıza türleri su alıyor yıkama yapmıyor program ışıkları yanıp sönüyor tahliye yapmıyor alttan su akıtıyor gibi arızalar oluşabiliyor.

Arıza kaydı oluşturmanız durumun da ekiplerimiz kısa sürede arıza tespiti yapmak için bırakmış olduğunuz kayıttan size ulaşım sağlayarak ziyaretinize geleceklerdir. Tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması durumunda arıza durumuna göre cihaz yerinde onarım veya atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Beykoz Windsor Çamaşır Makinesi Servisi

Kullanmış olduğunuz çamaşır makinelerin de gerekli zamanlarda bakım ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihazlarınız ile herhangi bir arıza yaşamanız durumunda en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. .

Tespit sonrası size verilen arıza bilgisi doğrultusunda onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde onarım ve ya atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan onarım formu ile birlikte servis formu ile birlikte teslim edilir.

Beykoz Windsor Ankastre Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakasında yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır