Beykoz Siemens Servisi

Beykoz Siemens Servisi

Beykoz Siemens Servisi Kullanmış olduğunuz beyaz eşya ve ankastre ürünlerin her geçen gün yenilenen mutfakların ve ankastre ürünlerin öne gelen model ve tasarımların alanında uzman mühendislerin tarafından hazırlanması kullanıcılarına sunulması bundan olumlu sonuç alan firmamız güven duygusu içinde üretimlerde yenilikler ile devam etmektedir.

Beykoz Siemens Ocak Servisi

Mutfakların olmazsa olmazı ocaklarda teknik yada kullanıma bağlı bir takım arızalar oluşabiliyor. Gaz kesiyor çakmaklar çalışmıyor gaz kaçırıyor düğmeler çalışmıyor çakmaklar sürekli çakıyor gibi bunlara benzer arızalar yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde en kısa sürede cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Beykoz Siemens Davlumbaz Servisi

Mutfaklarda her gün mutlaka yemek yapılmaktadır. Yemek yaparken mutfağınızda oluşan buharlaşma ve ağır yemek kokularına maruz kalmamak için kullanmış olduğunuz davlumbaz da herhangi bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Beykoz Siemens Fırın Servisi

Fırınlarda alt pişirmiyor üst pişirmiyor komut düğmesi çalışmıyor kapak menteşe lastik arızaları fan çalışmıyor gibi birçok farklı arızalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumunda ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşarak arıza tespiti yapılacaktır.

Yapılan tespit sonrasında size arıza bilgisi verilerek yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Beykoz Siemens Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.