Beykoz Sharp Servisi

Beykoz Sharp Servisi

Beykoz Sharp Servisi Beyaz eşya ve ankastre üreticileri arasında sıkça oluşan rekabetten kendini hep o rekabet dışında tutan rekabete girmeden kalitesi ile ön planda olan firmamız üretimlerinde kullanıcı dostu, Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre Ocak Davlumbaz Fırın yeni mutfakların yeni tasarımları ile göz kamaştıran modelleri ile sınırsız hizmetlerine kalitesinden ödün vermeden alanında uzman mühendisleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Beykoz Sharp Buzdolabı Servisi

Sizde kullanmış olduğunuz cihazınızda bir arıza oluşması durumunda örneğin alttan soğutmalı üsten soğutmalı cihazlarda soğutmuyor az soğutuyor ara bölmeden su akıtıyor çalışırken çok ses çıkarıyor kapak tam kapanmıyor sebzeler karlanma yapıyor buzluk tam dondurmuyor gibi bir arıza ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Ekiplerimiz size ulaşarak arıza tespiti yapmak için ziyaretinize gelinecektir. Tespit sonrası cihazda ki arıza bilgisi size verilerek onayınız alınması halinde alanında uzman ekiplerimiz tarafından en kısa sürede onarım yapılmaktadır.

Beykoz Sharp Bulaşık Makinesi Servisi

Günümüzde yoğun çalışma temposu ile mutfaklardaki en büyük yardımcınız olan bulaşık makineleriniz de teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.

Alanında uzman ekiplerimiz yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması ile cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Beykoz Sharp Çamaşır Makinesi Servisi

Kullanmış olduğunuz çamaşır makineler de beklenmedik arızalar yaşayabilirsiniz. Merkezimize bırakmış olduğunuz kayıtlardan ekiplerimiz kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize geleceklerdir.

Alanında uzman ekiplerimiz tarafından yapılan arıza bilgisi size verilerek onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak alanın da uzman çalışanlarımız tarafından onarım yapılmaktadır yapılan onarımlarda ve parça değişimlerin de bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Beykoz Sharp Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.