Beykoz General Electric servisi

Beykoz General Electric servisi

Beykoz General Electric servisi Beyaz eşya ve ankastre ürünler günümüzde her ev iş mutfaklarında sınırsız kullanım koşulları ile hizmet vermekte olan kullanıcılarına model ve tasarımda alanında uzman mühendisleri ile çalışıp her daim en iyisini sunmayı hedeflemekle kalmıyor kalite ve güven vermeyi de göz ardı etmiyor.

Beykoz General Electric Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Bulaşık makinelerinde genelde en sık karşılaşılan arıza türleri su almıyor su alıyor yıkama yapmıyor deterjan kalıntısı bırakıyor alttan su geliyor kapı tutamağı kapanmıyor program yıkamaya geçmiyor gibi farklı arızalar ile karşılaşmaktayız.
Cihazınızda bu gibi arızalar ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en hızlı sürede arıza tespiti için sizi ziyaret edeceklerdir. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerinde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihaz çalışır durumda size teslim edilir.

Beykoz General Electric Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolaplarında soğutmuyor karlanma yapıyor sebzeleri donduruyor buzluk kısmı ürünleri dondurmuyor su akıtıyor sesli çalışıyor gibi farklı arızalar olabilmektedir.
Tespit sonrası arıza hakkında sizi bilgilendirerek onayınız alınarak cihaz en kısa sürede onarım yapılarak parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamında olan servis formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilecektir.

Beykoz General Electric Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makineleri zamanlı bakım ve temizliği yapıldığı durumlar da uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Bu cihazlarda genelde en çok kart arızası ve kazan arızaları oluşmaktadır. Alınan cihazınız en kısa süreli onarım yapılarak parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamında olan onarım servis formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilecektir.

Beykoz General Electric servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır