Beykoz Franke Servisi

Beykoz Franke Servisi

Beykoz Franke Servisi Beyaz eşya ve ankastre kullanmış olduğunuz cihazlarda her geçen gün yenilenen mutfaklara ile birlikte her kullanım alanına uyumlu model ve tasarımlar da Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ocak Fırın Davlumbaz kullanıcılarına vermiş olduğu hizmette sınır tanımadan alanında uzman mühendisleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Beykoz Franke Ocak Servisi

Yenilenen mutfaklarda şık görünümü ile yerini alan ocaklarda bazen beklenmedik arızalar oluşabiliyor. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz size ulaşım sağlayarak yapılan arıza tespiti bilgisi size verilerek onayınız alınması halinde onarım yapılacaktır.

Cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.Alanında uzman çalışan ekiplerimiz tarafından yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Beykoz Franke Fırın Servisi

Özelliklerde çalışan kesimlerde zamandan kolaylık sağlayan pratik kullanımlarda kullanıcılarına zaman kazandırmaktadır.Bu cihazlarınızda teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapılacaktır. Yapılan tespit sonrası size oluşan arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Beykoz Franke Davlumbaz Servisi

Mutfaklarda ocaklarda kullanım sırasında oluşan ağır yemek kokularına maruz kalmamak için kullanmış olduğunuz davlumbazlar da herhangi bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Ekiplerimizden kısa sürede size ulaşım sağlayarak oluşan arıza tespitini yapmak için ziyaretinize gelinecektir.

Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde alanında uzman çalışan ekiplerimiz tarafından onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Beykoz Franke Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.