Beykoz Ferre Servisi

Beykoz Ferre Servisi 
Beykoz Ferre Ocak Teknik Servis Kullanmış olduğunuz fere ankastre ürünlerinizde her mutfak kullanın alanlarına göre tasarlanmış olan ebat ve görsellikteki ocaklar da zamanlı bakım ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Kullanmış olduğunuz cihazlarınız ile ilgili bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Arıza kaydı oluşturmanız durumunda size en yakın ekiplerimizi yönlendirerek arıza tespiti yapılarak cihazınız yerinde ya da atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Cihazdaki oluşabilen arızalar gaz kaçağı, emniyet gurubu, ateşleme gibi farklı arızalar oluşabiliyor. Ekiplerimiz en güvenli şekilde onarımı ve kontrolleri yaparak cihazınızı parça değişimlerde bir yıl garanti formu ile çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Beykoz Ferre Servisi
Beykoz Ferre Davlumbaz mutfakların olmazsa olmazı oluşan kötü ve ağır yemek kokusundan yağlı buharlaşmalar bizi uzaklaştırmada yardımcı olan cihazınız kullanım olarak çok rahat ama bir o kadar da hassas cihazdır. Gerekli bakım ve temizliği zamanlı yapılmadığı durumda ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi bir durumda karşılaştığınızda ya da bakım ve temizliğini yaptırmak istediğinizde size en yakın merkezimizden arıza ya da bakım kaydı oluşturmanız durumda ekiplerimiz gerekeni yapmak için sizi ziyaret edeceklerdir.

Beykoz Ferre Servisi
Beykoz Ferre Fırın Her evde yok denilmeyecek kadar sık kullanımda olan fırınlarınız uzun yıllar sorunsuz hizmet vermesine rağmen bazen istemsiz arızalar olabilmektedir. Bu durumda yapmanız gereken size en yakın merkezimizi arayarak bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Bazen telefondan destek alarak sorunun çözülebileceği kullanım hatası bazen de ekiplerimizden destek almanızı gerektirecek arızalar ile karşılaşabilirsiniz.

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not :Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır