Beykoz Bosch Servisi

Beykoz Bosch Servisi

Beykoz Bosch Servisi Beyaz eşya ve ankastre ürünlerinizde firmamız her geçen gün yenilenen mutfaklara yeni model ankastre dolaplar ile bütünleşen ürünlerimizi siz kullanıcılarımıza en rahat kullanımlar sunmak adına alanında uzman mühendislerimiz tarafında özenli çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre Ocak Davlumbaz Fırın cihazlarınız en şık ve uyumlu halde dolapları ile bütünleşir ve mutfaklar da keyifli kullanımlar sunmaktadır.

Beykoz Bosch Buzdolabı Servisi

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde kısa sürede onarım yapılarak yapılan onarımlarda parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Beykoz Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri kullanımı sonrasında cihazınızda ciddi sorunlar yaratabiliyor. Su almıyor, deterjan almıyor, proğram bitirme kapanıyor, tahliye yapmıyor, su alıyor yıkamaya geçmiyor, kart arızaları gibi farklı arızalar oluşabiliyor. bu gibi durumlarda en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması ile cihazdaki arıza durumuna göre yerinde atölyemize alınarak alanında uzman ekiplerimiz tarafından onarım yapılmaktadır.

Beykoz Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Evinizdeki çamaşır makineleriniz doğru ve zamanlı bakım kontrol ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihazınızda teknik arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda merkezimize bırakmış olduğunuz kayıtlarda ekiplerimiz size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Ekiplerimiz tarafından yapılan arıza bilgisi verilerek onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Beykoz Bosch Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.