Ataşehir Westinghouse Servisi

Ataşehir Westinghouse Servisi

Ataşehir Westinghouse Servisi Gündemde çığır açan üretileri ile kullanıcı dostu olan üretimlerimizde yenilenen mutfaklarda ankastre dolaplar ile bütünleşen ürünlerimiz Buzdolabı Bulaşık Makinesi Ocak Davlumbaz Fırın kullanımlar da vazgeçilmezi sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman mühendisleri ile çalışmalarına büyük özveri ile davam eden çalışmalarında hep yenilikler ile kullanıma sunulmaya hazır kullanımlarda uzun yıllar sorunsuz keyifle kullanabileceğiniz bu cihazlar hayatınızdaki vazgeçilmez olmaya devam ediyor.

Ataşehir Westinghouse Buzdolabı Servisi

Kullanmış olduğunuz cihazlarda eski yada yeni olması farketmeden teknik yada kullanıma bağlı arızalar oluşabiliyor.
Bu gibi arızalar ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapmak için ziyaretinize gelinecektir. Tespit yapan ekiplerimiz size arıza bilgisi verilmesinin ardından onayınız alınarak en kısa sürede onarım yapılmaktadır yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Ataşehir Westinghouse Bulaşık Makinesi Servisi

Bu gibi durumlarda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Tespit sonrası size bilgi verilmesi dahilinde onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak alanında uzman ekiplerimiz tarafından onarım yapılarak yapılan onarımlarda bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Ataşehir Westinghouse Ocak Servisi

Kullanmış olduğunuz cihazlarınızda teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden kayıt oluşturarak destek alabilirsiniz. Günümüzde ki ocaklar normal kullanılan ocaklar elektrikli cam ocaklar da yaşanan arızalar elektrik gelmiyor, gaz kaçırıyor, elektrikli cihazlarda kart arızaları emniyet gurubu arızaları, manyatö gurubu, musluk arızaları gibi farklı arızalar ile karşılaşabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapmak için ziyaretinize gelinecektir. Tespit sonrası size verilen bilgi dahilinde onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Ataşehir Westinghouse Fırın Servis

Evimizde mutfaklarınız da kullanmış olduğunuz cihazlarınızda gerekli zamanlarda bakım ve kontrolleri yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihazınızda teknik yada kullanıma bağlı arızalar yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayacaklardır.  Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Ataşehir Westinghouse Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.