Ataşehir Pera Servisi

Ataşehir Pera Servisi

Ataşehir Pera Servisi

Pera marka mutfaklarda sıkça kullanılan markalar arasında gelmektedir. Ocak Fırın Davlumbaz olarak tasarlanan ürünleriniz mutfaklarınıza şık tasarımları ile ışıltı katmaktadır. Pera çalışan mühendisleri her geçen gün yenilenen modellerini sizinle paylaşmaktan gurur duyuyor. Mutfaktaki kullanım alanlarına göre farklı modeller tasarlanıyor.

Ataşehir Pera Ocak Servisi

Özenle tasarlanmış ocaklar mutfaklar da rahat kullanım sağladığı üzere en çok tercih edilenler arasındadır. Kullanım sonrası temizliği be gerekli zamanlarda bakımı yapıldığı durumlarda ocağınız sorunsuz uzun yıllar size hizmet verecektir. Eski ya da yeni olmaksızın bazı durumlarda arıza gösterebilmektedir.

Bu tür arızalar ile karşılaşmanız durumunda size sorunsuz hizmet verecek olan Pera Teknik Servis ekiplerimiz arıza kaydı oluşturmanız durumunda en kısa sürede arıza tespiti yapıp size bilgi verilerek onayınız dahilin de ocağınızdaki arıza için yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Atölyemizde yapılan ocaklar gerekli testleri yapılmasının ardında çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Ataşehir Pera Fırın Servisi

Ankastre fırınlarınızda pera yeni tasarım ve modelleri ile kullanım alanlarınıza göre düzenlenmiş ebatları ile hizmete sunulmaktadır. Kullanmış olduğunuz fırınlarınızda bazen istem dışı farklı arızalar meydana gelebilmektedir. Derece düğmesi termostat rezidans ısıtmıyor pişirmiyor elektirik var çalışmıyor gibi farklı arızalar ile karşılaşabiliyoruz.

Karşılaşmış olduğunuz arıza ile merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede arıza tespiti yapmak için sizleri ziyaret edeceklerdir.Tespit sonrasında onayınızı alarak cihazınız bazı arızalarda yerinde onarım yapılırken kimi arızalarda cihaz teste tabi tutulması gereken durumlarda atölyeye alınması gerekiyor.

Ataşehir Pera Davlumbaz Servisi

Mutfaklarında kullanmış olduğunuz ankastre set takımının bir parçası olan davlumbazlarınız ile ilgili bir arıza yaşamış olduğunuzda size en yakın olan ekiplerimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz sizlere en hızlı şekilde hizmet verecektir.

Meydana gelebilen arıza türlerine göre cihaz yerinde veya atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Gerekli onarım yapılmasının ardından cihazınız çalışır durumda teslim edilmektedir.

Ataşehir Pera Servisi

Kısacası Pera cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.