Ataşehir General Electric servisi

Ataşehir General Electric servisi

Ataşehir General Electric servisi Beyaz eşya ve ankastre üretiminde kendini kalitesini ürün ve üretimlerimden ödün vermeden hep aynı duyarlılıkta ve kalitede sunmaya devam ediyor. Beyaz eşyada buzdolabı bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi ankastre ürünlerde ocak fırın davlumbaz bu muhteşem set günümüzdeki tüm modern evlerin ilgi odağı olmuş durumdadır.

Ataşehir General Electric Buzdolabı Servisi

Günümüzde her geçen gün düzenlenen yeni tasarımlar ile yenilenen modern ev iş yerlerinde her kullanıma uyumlu modeldeki buzdolaplarınız ile bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır. Ekiplerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayarak arıza tespiti yapmak için ziyaretinize gelinecektir.

Tespit sonrası size verilen bilgi sonucunda onayınız alınarak cihaz onarım yapılacaktır. Onarım yapılan cihazlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda teslim edilecektir.

Ataşehir General Electric Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerin de oluşabilecek arızalar ile merkezimizden alanında uzman kadrosu ile çalışan yapılan onarım güvencesi içinde kullanıcılarına sorunsuz hizmet kalitesini ilke edinmiş olan merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa süreden sizin ile irtibata geçerek arıza tespiti yaparak arıza durumuna göre cihaz yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Yaşamış olduğunuz arıza su alıyor yıkama yapmıyor tahliye yapmıyor temiz yıkamıyor ışıkları yanıp sönüyor yıkamaya geçmiyor ana kart arızası gibi buna benzer arızalar bazıları atölyede gerekli teste tabi tutulması gerekebiliyor. Atölyemize alınan cihazınız en kısa sürede onarım yapılarak parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamında olan onarım formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Ataşehir General Electric Ankastre Servisi

Ocak Fırın Davlumbaz kullanımlar da cihazlarınızın gerekli zamanlı bakım temizliği ve kontrolleri yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz çalışarak hizmet verecektir. Bu cihazlarla herhangi bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşarak arıza tespiti yaparak size arıza bilgisi verilecektir. Bilginiz dahilinde onayınız alınarak arıza durumuna göre cihazınız yerinde veya atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Ataşehir General Electric servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır