Ataşehir Ferre Servisi

Ataşehir Ferre Servisi

Ataşehir Ferre Servisi: Ferre marka sadece marka olmak değil sizlere hep yenilik sunmayı hedeflerken kendini yeni tasarımlar konusunda geliştirmeye devam ediyor.

Ankastre setleri her mutfakta kullanıma göre geliştiren Ferre Ocak, Fırın, Davlumbaz, üçlüsü farklı renk seçenekleri cam modelleri mutfağınıza en uyumlu renk ve modeli tercih edebilirsiniz.
Ataşehir Ferre Teknik Servis:

Ferre teknik servis alanında da kendini fazlasıyla geliştirmek adına hep yenilik peşinde olan teknik ekiplerimiz kullanmış olduğunuz Ferre marka ürünler ile ilgili sorun yaşamanız durumunda en kısa sürede sizlere hizmet vermektedir.

Ataşehir Ferre Servisi
Ataşehir Ferre Servisi

Ataşehir Ferre Servis

Ataşehir Ferre Ocak: Ferre ocak Kullanıcıları Ocaklarınız ile herhangi bir sorun yaşaması durumunda teknik servis ekibimizden hizmet alabilirsiniz. Hizmet alabilmeniz için merkezimizden servis kaydı oluşturmanız yeterlidir. Kayıt oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede sizlere hizmet vermek için irtibata geçecektir.

Arıza tespiti yapan ekiplerimiz arıza ile ilgili sizi bilgilendirdikten sonra sizin onayınız ile cihaz onarım yapılacaktır. Barı arızalar yerinde yapılırken bazı arıza onarımı için cihaz atölyeye alınması gerekebiliyor. Onayınız ile atölyeye alınan cihaz onarım yapılıp çalışır durumda sizlere teslim edilecektir.

Ataşehir Ferre Fırın Servisi

Ataşehir Ferre Fırın: kullanıcıları fırın ile ilgili arıza yaşamaları durumunda merkezimizde arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede sizlere hizmet verecektir. Arıza tespiti için gelen ekiplerimiz yapılan kontroller sonrası arıza ile ilgili size bilgi verilmesinin ardından onayınızı alıp onarım yapılması için cihazınız atölyeye alınacaktır.

Cihazınızın onarımı yapılmasından itibaren cihazın kontrolleri yapıldıktan sonrasında çalışır durumda size teslim edilecektir.

Ataşehir Ferre Davlumbaz Servisi

Ataşehir Ferre Davlumbaz: Mutfaklarda Ferre genelde üçlü set olarak alınan kullanılan ürünlerin en gerekli olanı davlumbazınız arıza yapması durumunda teknik ekibimiz sizlere sorunsuz güven içinde hizmet vermektedir. Kısacası Ferre cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.