Ataşehir Bosch Servisi

Ataşehir Bosch Servisi

Ataşehir Bosch Servisi Dünya genelinde bir marka olmanın sadece marka olmakla kalmadan kalitesinden de ödün vermeden çalışmanın kullanıcıları tarafından adını sordurarak tercih edilmenin yanı sıra üretimlerinde tüketici görüş ve düşüncelerini önemseyerek yer vermenin gururunu ve farklı olmanın tercih edilmenin yapmış olduğu anketlerde adından gururla söz ettirmenin gururunu yaşıyor ve kullanıcılarına üretimde sundukları ile yaşatıyor olmanın bir firma tarafın dan önemini kimse anlatamaz. Kullanmış olduğunuz beyaz eşya ve ankastre ürünlerinizde sizlere hep daha iyisini hedefliyoruz.

Ataşehir Bosch Buzdolabı Servisi

Cihazınızda teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Mesela soğutması az yada hiç soğutmuyor, sebze bölümü buzlanma yapıyor, çalışırken çok ses yapıyor, gazı bitmiş, ara bölmeden su akıtıyor gibi birçok farklı arıza yaşanabiliniyor.

Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Arıza tespiti yapılmasının ardından size verilen bilgi sonrasında onayınız alınarak cihaz en kısa sürede onarım yapılacaktır.

Ataşehir Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Kullanmış olduğunuz cihazlarınızda kolaylığına ve rahatlığına o kadar çok alışıyorsunuz ki adeta mutfaktaki en büyük yardımcınız haline geliyor. bu cihazların gerekli zamanlı bakım kontrol ve temizliği yapılası halinde uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Bazende tüm bunları yapmanıza rağmen cihazda beklenmedik arızalar oluşabiliyor.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapılacaktır. yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Ataşehir Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri kullanımı ne kadar kolay olsa da aslında hassas cihazlardır. Kullanım şemasına uyulmadığı durumlarda ciddi arızalar oluşabiliyor. Mesela kazan dağılması, çalışırken çok ses yapıyor, su alıyor yıkama yapmıyor, ana kart arızası oluşarak proğram bitirmiyor, başlatıyor ama yıkamıyor, tahliye yapmıyor, deterjan almıyor, alıyor direk geri boşaltıyor gibi farklı arızalar ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz size bırakmış olduğunuz kayıtlardan ulaşım sağlayarak en kısa sürede arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.

Ataşehir Bosch Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.